kaprysonline.pl » Warunki współpracy


Witamy w hurtowni internetowej kaprysonline.pl.
Nasza Firma  KAPRYS  od kilkunastu już lat współpracuje z bibilotekami w całej Polsce, gdzie docierają nasi przedstawiciele handlowi, teraz wiec nadszedł czas na udostępnienie oferty  w internecie i wzbogacenie jej przede wszystkim o wszystkie najnowsze pozycje pojawiające się na polskim rynku wydawniczym.
Mamy nadzieję , że oferowany rabat od ceny detalicznej , tzn 31 % , będzie atrakcyjny dla wielu naszych klientów, jednak z uwagi  na jego wielkość zmuszeni zostaliśmy  do ustalenia, aby darmowa wysyłka była od kwoty 500 złotych. Mamy  nadzieję ,że taka kwota jednak jakoś uzbiera sie w Państwa zamówieniach.
Najważniejsze jednak w zamówieniach jest termin platności i tu przychodzimy z pomocą- termin płatności  ustalają Państwo SAMI przy składaniu zamówienia  - taki jaki Państwu  pasuje.
Dlatego prosimy po złożeniu zamówienia o wpisanie  numeru telefonu w odpowiedniej rubryce w celu potwierdzenia  tożsamości biblioteki i sposobu dostwy. Książki wysyłamy  maksymalnie do 2 dni roboczych, a termin płatności na fakturze będzie według Państwa potrzeby.

Zapraszamy do zakupów oczywiście i osoby prywatne - z uwagi na brak możliwości płatności kartą, czy przelewem bedziemy kontaktować się telefonicznie i wszystko omówimy.

Realizujemy każde zamówienie, z tym że do zamówień poniżej 500 złotych doliczamy  koszt kuriera lub Poczty Polskiej.

Serdecznie zapraszamy !!!


opracowanie Prekursor